Fudbaleri Atletiko Madrida i Liverpula igraće u finalu Audi kupa, međunardnog turnira koji se održava u Minhenu.

Španski predstavnik je u prvom polufinalu preokretom pobijedio Napoli 2:1, dok su nešto kasnije “redsi” savladali domaći Bajern 3:0.

Naš Stefan Savić igrao je do 73. minuta, a u prvom poluvremenu skrivio je penal koji u gol nije pretvorio Milik.

Napoli je ipak uspio da povede u nastavku susretu preko Kaljehona, ali “kolčonerosi” uspijevaju najprije da poravnaju pogotkom Toresa, a potom i slave zahvaljujući Vijetu.

Liverpul je susret sa Bajernom otvorio na sjajan način, pošto je u sedmom minutu pogodio Mane. U 34. bilo je 2:0, a strijelac je bio Salah. Konačan rezultat u finišu meča postavio je Staridž.

Finale se igra sjutra u 20:30, dok je duel za treće mjesto na programu od 17:45 časova.