Fudbaleri Reala i Valensije odigrali su neriješeno 2:2 u posljednjem kolu drugog kola Primere. Odličan meč viđen je na “Santjago Bernabeu” stadionu, a pored hrabre igre gostiju obilježile su ga i majstorije Marka Asensija.

Momak koji je nedavno torpedovao Barselonu u Super kupu Španije, nastavio je sa odličnim partijama i u prvenstvu. Efektnim golom doveo je večeras Real u vođstvo, ali je brzo uzvratio Soler.

U nastavku je Real napadao, ali je gostujući tim došao do prednosti. Strijelac je bio doskorašnji igrač Intera Kondogbija u 77. minutu.

Krenuli su potom svim snagama ka golu rivala izabranici Zinedina Zidana, a Asensio je iz slobodnog udarca izjednačio na 2:2.

U potpunoj ofanzivi Reala u finišu najbliži golu bio je Karim Benzema, koji je pogodio prečku, pa su Madriđani upisali prvi kiks u novoj sezoni.